O nas

Jakiej pomocy informatycznej szukasz?

Szukam do naszej firmy zewnętrznego informatyka wyjazdowego, który będzie się nami opiekować, będzie do nas regularnie przyjeżdżał, aby rozwiązywać nasze bieżące problemy informatyczne

Nasz zespół oferuje dwie uzupełniające się opcje pomocy wyjazdowej.

Jeśli potrzebujesz informatyka, który odwiedzi Twoją firmę w godzinach porannych, sugerujemy kontakt z P. Maciejem Urbaniakiem pod numerem telefonu:

+48 600 469 323

P. Maciej jest tym z nas, który lepiej jest przygotowany organizacyjnie jeśli chodzi o realizację wyjazdowej pomocy informatycznej w godzinach porannych.

Natomiast jeśli potrzebujesz aby informatyk odwiedził Twoją firmę w środku dnia, w godzinach popołudniowych (wtedy gdy działania informatyczne nie będą kolidować z pracą Twojej firmy), powalczył z problemem do wieczora czy nawet wygospodarował czas na weekend, dobrym pomysłem może być umówienie się z P. Wojciechem pod numerem telefonu:

+48 504 428 204

Więcej informacji na stronie Kontakt.

Potrzebuję opieki informatycznej wysokiej dostępności lub moja firma będzie zgłaszać więcej problemów informatycznych niż możliwości przerobowe jednej osoby

W takim przypadku sugerujemy umówienia spotkania z całym naszym zespołem. Preferujemy kontakt mailowy lub telefoniczny z jednym z nas pod jednym ze wskazanych numerów telefonu:

+48 504 428 204
+48 600 469 323

Mamy doświadczenie we wspólnej opiece informatycznej nad bardziej wymagającymi firmami i systemami klientów. To działania, w których ilość zadań informatycznych przekracza możliwości przerobowe pojedynczego informatyka. Więcej informacji na stronie Kontakt.

Szukam informatyka, który pomoże mi zdalnie na bieżąco a także można się z nim umówić na prace serwisowe czy konserwacyjne popołudniami, wieczorami czy na weekendy

W takim przypadku sugerujemy kontakt z P. Wojciechem pod wskazanym numerem telefonu:

+48 504 428 204

Specyfika organizacji pracy P. Wojciecha świetnie się sprawdzi w takich zleceniach. W typowych godzinach roboczych można liczyć na wsparcie zdalne czy konsultacje bieżących spraw, również w trybie doraźnym – bez uprzedniego umawiania się. Natomiast dzięki elastycznemu systemowi czasu pracy u P. Wojciecha, możliwe jest uzyskanie pomocy wyjazdowej również w godzinach popołudniowych, wieczornych czy nawet w dni wolne (po uprzednim umówieniu się). Więcej informacji na stronie Kontakt.

Szukam zdalnej pomocy informatycznej – bo jestem z innego miasta, z zagranicy, nie mam czasu czekać na termin wyjazdowy, potrzebuję pomocy już teraz, chcę uniknąć kosztów dojazdu

W takim przypadku sugerujemy kontakt z P. Wojciechem Kaczmarkiem pod numerem telefonu:

504 428 204

P. Wojciech jest tą osobą w ramach SysMedic.pl, która więcej czasu poświęca na realizację pomocy zdalnej klientom poprzez program TeamViewer oraz zadania związane ze zdalnym zarządzaniem sieci komputerowych czy serwerów klientów. Więcej informacji na stronie Kontakt.

Potrzebuję administratora do moich serwerów lub sieci – kogoś kto najpierw rozwiąże istniejące problemy a potem będzie całość nadzorował na bieżąco i reagował na problemy

W takim przypadku sugerujemy kontakt z jednym z nas pod jednym ze wskazanych numerów telefonu:

504 428 204
600 469 323

Każdy z nas jest doświadczonym administratorem z wieloletnim doświadczeniem.  Tak więc o wyborze wykonawcy mogą zadecydować bardziej indywidualne preferencje jak styl pracy, typowe godziny pracy czy inne czynniki jak lokalizacja siedziby wykonawcy. Zapraszamy do kontaktu z nami celem ustalenia który z nas będzie bardziej przydatny w zakresie realizacji danego zadania. Więcej informacji na stronie Kontakt.

Potrzebuję pomocy z komputerem, drukarką WiFi, routerem czy siecią w domu

W takim przypadku sugerujemy kontakt z P. Maciejem Urbaniakiem pod numerem telefonu:

600 469 323

P. Maciej jest tym z nas, który lepiej jest przygotowany organizacyjnie jeśli chodzi o realizację pomocy informatycznej czy opieki informatycznej dla klientów w formie wyjazdowej. Ma on również większe możliwości jeśli chodzi o udzielanie pomocy klientom prywatnym. Więcej informacji na stronie Kontakt.

Istnieje również opcja pomocy dla osób prywatnych ze strony P. Wojciecha – jednak wyłącznie w formie zdalnej przez TeamViewer

504 428 204

Potrzebuje pomocy ze stroną internetową

Strony internetowe i zlecenia z nimi związane to zakres usług, który tylko częściowo i w wybranym zakresie wchodzi w zakres naszej oferty.

Jest tak dlatego że część naszych umiejętności jak administracja serwerami czy wdrożenia rozmaitych rozwiązań informatycznych, bardzo pomaga nam również w tym zakresie usług, związanych ze stronami internetowymi jak:

 • naprawianie stron internetowych (np. po infekcjach czy włamaniach),
 • wprowadzaniu drobnych poprawek jeśli chodzi o treść strony – np. adres czy numer telefonu,
 • aktualizowanie stron internetowych pod kątem bezpieczeństwa (np. instalowanie nowej wersji systemu CMS WordPress czy jego wtyczek),
 • klonowaniu stron internetowych,
 • przenoszeniu stron internetowych pomiędzy serwerami czy operatorami hostingowymi,
 • uruchamianiu prostych stron informacyjnych, opartych całkowicie na gotowych i darmowych elementach, które można znaleźć w internecie. Przykładem takiego zakresu działania jest właśnie nasza strona gdzie wykorzystujemy tylko i wyłącznie darmowe, gotowe elementy jak np. skórka.

Jednak ponieważ nie jesteśmy grafikami, nie mamy umiejętności tworzenia wizji strony, elementów graficznych (poza podstawową obróbką gotowych materiałów), nie posiadamy profesjonalnego oprogramowania graficznego jak pakiet Adobe – więc nie realizujemy zleceń polegającym na stworzeniu profesjonalnie wyglądającej strony www od nowa czy odświeżenia jej na zasadzie nowego projektu, nowej grafiki itp. Nie będąc również programistami, nie realizujemy indywidualnych modyfikacji strony www czy obecnych modułów.

Proponujemy kontakt z nami celem doprecyzowania na ile w zakresie danego zadania możemy pomóc. Namiary na nas można znaleźć na stronie Kontakt.

Szukam darmowej pomocy lub konsultacji informatycznej

Miłośników darmowych usług czy bezpłatnych ofert promocyjnych musimy niestety rozczarować. Ponieważ nasze usługi z założenia realizowane w celu biznesowym czyli zarobkowym i przede wszystkim adresujemy je do firm – tak więc raczej nie uzyska się z naszej strony realizacji normalnej usługi informatycznej za darmo.

Jednak nie każda forma wsparcia z naszej strony musi być płatna. Wiemy dobrze jak bardzo świat informatyki może być zawiły, jak wiele podobnych czy wieloznacznych określeń w nim funkcjonuje i jak momentami potrafi to utrudnić uzyskanie pomocy informatycznej – zwłaszcza dla osób, które nie czują się pewnie w świecie IT. Dlatego też zdarza się że udzielamy pewnych ogólnych konsultacji informatycznych np. w formie mailowej czy telefonicznej.

Oczywiście są to bardzo ogólne, luźne konsultacje a nie przygotowanie konkretnego scenariusza, rozwiązania czy analizy. W ramach takich konsultacji nie rozwiązujemy bezpośrednio problemu klienta, raczej sugerujemy jakie rozwiązanie może się sprawdzić. Chodzi bardziej o wskazane klientowi w którym kierunku ma pójść aby uzyskać rozwiązanie problemu czy trafnie wybrać rozwiązanie. Takie konsultacje najchętniej udzielamy w formie mailowej.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Potrzebuję wycenić usługę informatyczną – np. na polecenie szefa albo po to aby zweryfikować czy nasz obecny wykonawca informatyczny wycenia prace rzetelnie

Takie zapytania również spotykają się z naszą reakcją i przedstawieniem ogólnej wyceny – choć niekoniecznie wiążą się potem z faktycznym zleceniem od danego klienta. Niestety bardzo często klienci nie informują nas o tym że to „zapytanie rozpoznawcze” więc zamiast „rzucić ceną” staramy się dokładniej doprecyzować zakres oczekiwań klienta jeśli chodzi o realizację danego zadania – co utrudnia zadanie zarówno klientowi jak i nam.

Dlatego jeśli potrzebujesz szacunkowo wycenić usługę informatyczną, choć nie masz zamiaru skorzystać z naszych usług, proponujemy następujące podejście:

 • zajrzyj do naszego działu Oferta i cennik – są tam ogólne, szacowane ceny, ceny, które mogą pomóc Ci wycenić usługę informatyczną i zapoznać się z naszym poziomem kosztów,
 • wyślij do nas zapytanie, wyraźnie zaznaczając że chodzi Ci o wycenę (nawet porównawczą) a także jeśli to możliwe, jak najdokładniej opisz wyceniany zakres prac. Mamy bowiem zasadę że nie wyceniamy bardzo ogólnych zapytań – np. „Ile kosztuje wdrożenie serwera„,
 • jeśli nie chcesz pisać maila, możesz do nas zadzwonić – i poświęcając 15 – 30 minut, uzyskać szacowaną wycenę Twojego zagadnienia.
Czy posiadacie siedzibę serwisu czy punkt odbioru sprzętu? Gdzie mam zawieźć komputer do naprawy?

Nie, wszystkie problemy rozwiązujemy na miejscu u klienta lub zdalnie w przypadku istnienia takich możliwości technicznych. Wynika to z faktu że nasza pomoc informatyczna u klienta nie jest dodatkiem do prowadzonego na miejscu serwisu komputerów, ale jest głównym przedmiotem działalności.

Czy mogę Wam przekazać laptopa / serwer / urządzenie NAS do skonfigurowania?

[:pl]

W sensie fizycznym niestety nie. W sensie wirtualnym – albo w formie wsparcia zdalnego albo umówienia wizyty w siedzibie klienta – jak najbardziej  🙂

Ponieważ nie posiadamy warsztatu, serwisu stacjonarnego czy punktu przyjęć sprzętu, sama idea przekazania i konfiguracji sprzętu sprzętu od klienta byłaby dla nas problematyczna z powodów praktyczno – organizacyjnych – gdyż nie mielibyśmy po prostu lokalowo gdzie takiej pracy wykonać ani gdzie przechować sprzętu przed odbiorem go przez klienta.

Jednak większe znaczenie ma to że takie działanie z dostarczeniem do nas przedmiotu zlecenia, w większości przypadków byłoby nieefektywne gdyż:

 • tylko 1/4 przypadków zleceń konfiguracji można wykonać dobrze na podstawie jedynie skrótowych wytycznych klienta. Pozostałe 3/4 przypadków to sprawy, gdzie sama praca konfiguracyjna zajmuje tylko ułamek czasu potrzebnego na realizację zadania – a większość tego czasu schodzi na stopniowym pozyskaniu od klienta informacji niezbędnych do wykonania zadania. Chodzi tu w szczególności o np. dane dostępowe do kont, skrzynek pocztowych, informacje na temat oczekiwanych przez klienta uprawnień dla pracowników, informacji na temat idei poprzedniej konfiguracji (czyli „kto i po co to kiedyś ustawił?„), szczegółowe wytyczne jeśli chodzi o oczekiwane zachowanie nowej konfiguracji itp.
 • bardzo często pytania do klienta, związane z realizacją zadania informatycznego, pojawiają się dopiero w trakcie prac informatycznych. Dzieje się tak gdy np. właśnie brakuje jakichś informacji na temat danych dostępowych, informatyk znajdzie jakąś dziwną konfigurację z przeszłości, okaże się że z jakiejś przyczyny technicznej nie ma możliwości realizacji zadania dokładnie tak jak chciał klient ale w sposób alternatywny czy nieznacznie inny.
 • bardzo często nie można skutecznie zrealizować oczekiwanej konfiguracji poza siecią komputerową klienta. Czyli prace informatyczne, wykonane na przekazanym sprzęcie nie były finalną konfiguracją a jedynie przykładem / zaczątkiem konfiguracji – którą trzeba by sfinalizować dopiero w sieci klienta. Tak więc zabieranie sprzętu z siedziby klienta, transportowanie go np. na drugi koniec miasta – tylko po to aby wykonać zaczątek konfiguracji i dopiero po zwrocie sprzętu do klienta, wykonać finalną konfigurację – to czysta nieefektywność.
 • jesteśmy profesjonalnymi doświadczonymi administratorami / informatykami – więc wiele zadań konfiguracyjnych realizujemy w dość krótkim czasie (minuty / godziny), podczas gdy innym wykonawcom analogiczne zadania mogą zająć znacznie dłużej (godziny / dni / tygodnie). Tak więc w naszym przypadku raczej nie występuje sytuacja przekazania sprzętu informatykowi aby ten w ciągu kilku dni „zmęczył temat”.
 • z doświadczenia wiemy że klienci często powierzają informatykom sprzęt do realizacji konfiguracji, określając jedynie że „ma być dobrze zrobiony” – bo myślą że jest to jednoznaczne określenie i że w ten sposób oszczędzą swój czas. Tymczasem w efekcie dostają bardzo często konfiguracje, które były dobre jedynie dla samego informatyka – bo łatwo było je zrobić, nie trzeba było wnikać w szczegóły problemu, bo wygląda na drogą czy dobrze zrobioną (choć nie musi tak być) itp.  Wówczas klient, niezadowolony z jednego wykonawcy, szuka drugiego – licząc na to że ten drugi lepiej „wstrzeli się w problem”. Niestety historia się powtarza itd.
  My odcinamy się od takiego podejścia – bo wiemy że konfiguracja „dobra” to konfiguracja dopasowana do potrzeb klienta – a nie można jej dopasować na podstawie skrótowych wytycznych od klienta typu „proszę wziąć sprzęt i dobrze skonfigurować bo ja się nie znam„…
 • sama procedura przekazywania nam takiego sprzętu a potem jego zwrotu klientowi byłaby daleka od profesjonalizmu. Ponieważ w naszej pracy skuteczność zależy od umiejętności połączenia różnych stylów pracy dlatego bywa że w dość elastyczny sposób codzienny czas pracy dzielimy na pracę zdalną, wykonywaną z biura i działania wyjazdowe w siedzibach klientów. Co więcej – ten schemat pracy zmienia się w zależności od potrzeb z dnia na dzień – a czasami z godziny na godzinę. To oznacza że nie można byłoby wykluczyć sytuacji gdzie sprzęt przygotowany dla klienta musiałby czekać na odbiór np. kilka dni – tylko dlatego że musieliśmy zmienić plany i np. w międzyczasie usuwać kilka awarii u innych klientów.

W świetle powyższych faktów klientom, którzy chcieliby zaoszczędzić swój czas przy okazji zlecania konfiguracji informatycznej, proponujemy kontakt z nami. Wiemy jak naprawdę oszczędzić oszczędzić czas, pieniądze i nerwy klienta.

[:]

„Czy dzisiaj Wasi konsultanci na infolinii zrobili sobie wolne w godzinach pracy? Próbuję się dodzwonić ale ciągle jest zajęte albo nikt nie odpowiada…”

Nie posiadamy ani prawdziwej infolinii, ani konsultantów na niej zatrudnionych 🙂

Imienne numery telefonów, podane na stronie www, w mediach społecznościowych oraz na innych materiałach reklamowych to nasze osobiste numery telefonów komórkowych, pod którymi można skontaktować się z nami – bezpośrednimi wykonawcami usług. Nie mamy żadnego call center czy sekretariatu, który przyjmuje zgłoszenia i przekazuje je nam do realizacji.

W związku z tym może się sporadycznie zdarzyć, że klient, dzwoniący pod jeden z numerów osobistych, trafia akurat na moment, gdy pod tym numerem prowadzona jest rozmowa telefoniczna, związana np. z pomocą dla innego klienta. Może się również zdarzyć że dana osoba po prostu w danej chwili nie może odebrać telefonu bo nie pozwala na to sytuacja, w której się znajduje (np. spotkanie z klientem, wyjście do toalety itp.). Co w tej sytuacji zrobić?

Przede wszystkim jesteśmy otwarci na kontakt naszych klientów z nami w dowolnej formie. Tak więc jeśli próba kontaktu telefonicznego z wybraną osobą chwilowo się nie powiodła, można:

 • poczekać chwilę i po jakimś czasie zadzwonić ponownie – być może to krótka rozmowa, która za chwilę się zakończy. Można czas oczekiwania poświęcić na poukładanie sobie w głowie wszystkich informacji, które mogą nam pomóc rozwiązać wskazany problem informatyczny – na pewno zapytamy o szczegóły problemu, okoliczności wystąpienia itp.
 • skontaktować się z drugą osobą z naszego zespołu – staramy się być zamienni jeśli chodzi o pomoc klientom,
 • napisać do nas SMSa z opisem problemu i prośbą o kontakt czy wysłać MMSa ze zdjęciem problemu (np. komunikatu o błędzie) – na pewno oddzwonimy i pomożemy,
 • skontaktować się z nami za pomocą dowolnego, używanego przez nas komunikatora internetowego (Skype, czat Google, Messenger czy WhatsApp),
 • napisać do nas maila, chociażby skrótowo opisując swój problem.

Należy pamiętać że jesteśmy pozytywnie nastawieni na wszelki kontakt z klientem aby udzielić pomocy informatycznej. Jednak ponieważ jest nas tylko dwóch, działamy rzetelnie, ceny mamy wg nas rozsądne, jest duży popyt na nasze usługi, więc trudno jest całkowicie uniknąć sytuacji zajętości podanych telefonów kontaktowych. Wiemy jednak z doświadczenia że różne formy kontaktu z nami dają w wyniku równie profesjonalne i skuteczne efekty naszych działań.


Outsourcing informatyczny ITOptymalizacja infrastruktury ITUzdrawianie infrastruktury informatycznejInformatyk Wrocław, pogotowie informatyczne, pogotowie komputerowe, usługi informatyczne Wrocław, outsourcing ITRozwiązania pracy zdalnej dla biur rachunkowych i księgowościInformatyk Wrocław, pogotowie informatyczne, pogotowie komputerowe, usługi informatyczne Wrocław, outsourcing ITInformatyk Wrocław, pogotowie informatyczne, pogotowie komputerowe, usługi informatyczne Wrocław, outsourcing ITWdrożenia oraz modyfikacje stron www i sklepów internetowych

SysMedic.pl to zgrany i doświadczony zespół informatyków: Maciej Urbaniak i Wojciech Kaczmarek. Działamy razem od 2010 roku. Jesteśmy gotowi rozwiązać Państwa problemy informatyczne – skutecznie.

Obydwaj prowadzimy jednoosobowe firmy informatyczne we Wrocławiu: IT-Doc Maciej Urbaniak oraz Bok 11 Solutions Wojciech Kaczmarek, choć w działaniu jesteśmy efektywni jak jedna firma.

Współpracujemy już od wielu lat i mamy duże doświadczenie w zakresie rozwiązywania problemów informatycznych i obsługi rozmaitych rozwiązań IT. Jednym z większych atutów naszego zespołu jest fakt że w ramach SysMedic.pl działa dwóch doświadczonych informatyków, reprezentujących całkowicie różne style pracy czy podejścia do klienta, zupełnie od siebie odmienne – choć w każdym przypadku skuteczne. Oznacza to że klienci, jeśli sobie życzą, mogą wybierać do realizacji danego zadania tą osobę, która wydaje im się odpowiedniejsza ze względu na styl pracy.

Świadczymy m.in. następujące usługi informatyczne:

  • stała i doraźna opieka informatyczna dla firm – outsourcing IT,
  • pomoc zdalna poprzez TeamViewer – dla komputerów w siedzibie firmy klienta i pracowników mobilnych,
  • pogotowie informatyczne / pogotowie komputerowe – rozwiązywanie bieżących problemów informatycznych,
  • konfiguracja sieci komputerowych i bezprzewodowych,
  • rozwiązywanie problemów z komputerami w siedzibie firmy klienta,
  • instalacja i konfiguracja serwerów, routerów, systemów storage/NAS,
  • konfiguracja dostępu do internetu oraz pracy zdalnej, dostępu zdalnego i VPN,
  • optymalizacja infrastruktury informatycznej, serwerów i komputerów w firmie klienta,
  • doradztwo w zakresie sprzętu i oprogramowania,
  • usuwanie wirusów i trojanów oraz oczyszczanie komputerów,
 • optymalizacja i rozwój rozwiązań informatycznych.

Najbardziej popularną z naszych usług, świadczonych pod marką SysMedic.pl jest outsourcing informatyczny (IT) dla firm we Wrocławiu i okolicach.

Dla czytelności oferty dla potencjalnych klientów, przedstawiamy również wybrany zakres usług, których nie świadczymy:

  • serwis sprzętowy laptopów (jak np. wymiany matryc, fizyczne rozbieranie i czyszczenie, naprawy płyt głównych czy zasilaczy, wymiany kart graficznych w laptopach),
  • pozycjonowanie stron internetowych,
  • usługi programistyczne – tworzenie i rozbudowa aplikacji,
  • serwis sprzętowy drukarek (czyszczenie, wymiana podzespołów),
  • serwis sprzętowy monitorów i innych podzespołów informatycznych,
  • tuning komputerów stacjonarnych i laptopów,
  • kładzenie okablowania strukturalnego, prace instalatorskie w zakresie IT,
 • handel sprzętem komputerowym.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • mamy przystępne, realne ceny, które nie ulegają podwyższeniu w dni wolne od pracy i święta (realizacja prac w dni wolne i święta możliwa jest tylko i wyłącznie po uprzednim zarezerwowaniu i potwierdzeniu terminu),
  • naszą skuteczność działania można porównać do pracowników korporacji IT, jednak realizowaną przy wszystkich zaletach i korzyściach, typowych dla małych firm jednoosobowych – zwłaszcza w zakresie cen czy dostosowania do klienta,
  • oferujemy unikalne połączenie umiejętności spotykanych w dużych działach IT oraz typowego dla dedykowanemu klientowi procesie stałej opieki informatycznej z umiejętnością realizacji zleceń doraźnych czyli np. pogotowia komputerowego,
  • stawiamy na jakość świadczonych usług a nie na ilość,
  • praca z klientem i jego systemami informatycznymi dojazdowo albo zdalnie są naszą specjalnością, co nas odróżnia od naszej konkurencji gdzie często pomoc informatyczna jest tylko usługą dodatkową, świadczoną trochę „przy okazji”, podczas gdy głównym przedmiotem działalności takich firm jest serwis komputerów, telefonów czy konsol do gier, świadczony w warsztacie wykonawcy,
  • gwarantujemy solidność i uczciwość, działamy skutecznie, efektywnie i profesjonalnie,
  • rozumiemy potrzeby klienta i umiemy postawić się w jego sytuacji, naszym celem nadrzędnym jest zadowolenie klienta,
  • wdrażamy rozwiązania, które faktycznie spełnią oczekiwania klienta i rozwiązują jego problem, a nie takie, które producenci sprzętu czy oprogramowania proponują jako jedyne słuszne z przyczyn handlowych,
 • dobieramy rozwiązania indywidualnie do potrzeb klienta – nie działamy szablonowo, każdy przypadek jest inny, więc i metoda powinna być inna.

Zapraszamy do kontaktu z nami, skorzystania z naszych usług i przekonania się, że powyższe informacje to nie tylko marketing, ale i faktyczne umiejętności![:en]

Outsourcing informatyczny ITOptymalizacja infrastruktury ITUzdrawianie infrastruktury informatycznejInformatyk Wrocław, pogotowie informatyczne, pogotowie komputerowe, usługi informatyczne Wrocław, outsourcing ITRozwiązania pracy zdalnej dla biur rachunkowych i księgowościInformatyk Wrocław, pogotowie informatyczne, pogotowie komputerowe, usługi informatyczne Wrocław, outsourcing ITInformatyk Wrocław, pogotowie informatyczne, pogotowie komputerowe, usługi informatyczne Wrocław, outsourcing ITWdrożenia oraz modyfikacje stron www i sklepów internetowych

SysMedic.pl to zgrany i doświadczony zespół informatyków: Maciej Urbaniak i Wojciech Kaczmarek. Działamy razem od 2010 roku. Jesteśmy gotowi rozwiązać Państwa problemy informatyczne – skutecznie.

Obydwaj prowadzimy jednoosobowe firmy informatyczne we Wrocławiu: IT-Doc Maciej Urbaniak oraz Bok 11 Solutions Wojciech Kaczmarek, choć w działaniu jesteśmy efektywni jak jedna firma.

Współpracujemy już od wielu lat i mamy duże doświadczenie w zakresie rozwiązywania problemów informatycznych i obsługi rozmaitych rozwiązań IT. Jednym z większych atutów naszego zespołu jest fakt że w ramach SysMedic.pl działa dwóch doświadczonych informatyków, reprezentujących całkowicie różne style pracy czy podejścia do klienta, zupełnie od siebie odmienne – choć w każdym przypadku skuteczne. Oznacza to że klienci, jeśli sobie życzą, mogą wybierać do realizacji danego zadania tą osobę, która wydaje im się odpowiedniejsza ze względu na styl pracy.

Najbardziej popularną z naszych usług, świadczonych pod marką SysMedic.pl jest outsourcing informatyczny (IT) dla firm we Wrocławiu i okolicach.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • mamy przystępne, realne ceny, które nie ulegają podwyższeniu w dni wolne od pracy i święta (realizacja prac w dni wolne i święta możliwa jest tylko i wyłącznie po uprzednim zarezerwowaniu i potwierdzeniu terminu),
  • naszą skuteczność działania można porównać do pracowników korporacji IT, jednak realizowaną przy wszystkich zaletach i korzyściach, typowych dla małych firm jednoosobowych – zwłaszcza w zakresie cen czy dostosowania do klienta,
  • oferujemy unikalne połączenie umiejętności spotykanych w dużych działach IT oraz typowego dla dedykowanemu klientowi procesie stałej opieki informatycznej z umiejętnością realizacji zleceń doraźnych czyli np. pogotowia komputerowego,
  • stawiamy na jakość świadczonych usług a nie na ilość,
  • praca z klientem i jego systemami informatycznymi dojazdowo albo zdalnie są naszą specjalnością, co nas odróżnia od naszej konkurencji gdzie często pomoc informatyczna jest tylko usługą dodatkową, świadczoną trochę „przy okazji”, podczas gdy głównym przedmiotem działalności takich firm jest serwis komputerów, telefonów czy konsol do gier, świadczony w warsztacie wykonawcy,
  • gwarantujemy solidność i uczciwość, działamy skutecznie, efektywnie i profesjonalnie,
  • rozumiemy potrzeby klienta i umiemy postawić się w jego sytuacji, naszym celem nadrzędnym jest zadowolenie klienta,
  • wdrażamy rozwiązania, które faktycznie spełnią oczekiwania klienta i rozwiązują jego problem, a nie takie, które producenci sprzętu czy oprogramowania proponują jako jedyne słuszne z przyczyn handlowych,
 • dobieramy rozwiązania indywidualnie do potrzeb klienta – nie działamy szablonowo, każdy przypadek jest inny, więc i metoda powinna być inna.

Świadczymy m.in. następujące usługi informatyczne:

  • stała i doraźna opieka informatyczna dla firm – outsourcing IT,
  • pomoc zdalna poprzez TeamViewer – dla komputerów w siedzibie firmy klienta i pracowników mobilnych,
  • pogotowie informatyczne / pogotowie komputerowe – rozwiązywanie bieżących problemów informatycznych,
  • konfiguracja sieci komputerowych i bezprzewodowych,
  • rozwiązywanie problemów z komputerami w siedzibie firmy klienta,
  • instalacja i konfiguracja serwerów, routerów, systemów storage/NAS,
  • konfiguracja dostępu do internetu oraz pracy zdalnej, dostępu zdalnego i VPN,
  • optymalizacja infrastruktury informatycznej, serwerów i komputerów w firmie klienta,
  • doradztwo w zakresie sprzętu i oprogramowania,
  • usuwanie wirusów i trojanów oraz oczyszczanie komputerów,
 • optymalizacja i rozwój rozwiązań informatycznych.

Zapraszamy do kontaktu z nami, skorzystania z naszych usług i przekonania się, że powyższe informacje to nie tylko marketing, ale i faktyczne umiejętności!