Oferta i cennik

Oferta SysMedic.pl

Pod marką SysMedic.pl świadczymy bogaty wachlarz usług informatycznych. Każda z naszych usług może być zrealizowana w wielu wariantach, które zależą m.in. od sytuacji i konfiguracji po stronie klienta oraz złożoności problemu.

Stworzenie tradycyjnego, jednolitego cennika, uwzględniającego większość wariantów wykonania usługi, wymagałoby umieszczenia w nim kilku tysięcy pozycji. Takie rozwiązanie nie byłoby dla nikogo wygodne ani efektywne – a i tak nie byłoby do końca sprawiedliwe dla klientów. Dlatego też przyjęliśmy jako podstawowy system rozliczenia oparty na godzinach pracy, uwzględniający proporcjonalne rozliczenie każdej godziny pracy. Rozliczenie proporcjonalne oznacza że np. w przypadku zadania trwającego np. 30 minut, rozliczamy połowę stawki godzinowej.

Usługa realizowana zdalnie
(np. poprzez TeamViewer, VPN czy pulpit zdalny)
Usługa realizowana u klienta na terenie miasta Wrocławia
80 PLN netto za godzinę160 PLN netto za godzinę

W przypadku realizacji usług w formie wyjazdowej w miejscowościach sąsiadujących z Wrocławiem, do ceny usługi doliczamy stosowną do odległości opłatę za dojazd.

Zgodnie z informacją na stronie Regulamin świadczenia usług wystawcą faktury jest firma jednoosobowa, która zrealizowała dane zlecenie czyli IT-Doc Maciej Urbaniak lub Bok 11 Solutions Wojciech Kaczmarek.

Cennik obowiązuje od dnia 12.10.2021 r.

Uwaga ! Powyższy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego i powinien być interpretowany wyłącznie jako informacja w myśl art. 71 Kodeksu Cywilnego.